• Wycieczka do Malborka

• Dnia 19 czerwca odbyła się wycieczka do Malborka w ramach wykorzystania kilometrów za nagrodzone palmy klasowe (II i V), łącznie 500 km. W wycieczce uczestniczyło 27 uczniów, 4 opiekunów. Dzieci zwiedziły Muzeum Zamkowe oraz Park Dinozaurów. Świetnie bawiły się  w parku rozrywki "Dino Park" jeżdząc samochodami, pływając pontonami, chodząc po linach w parku linowym.

M. Popiołek

• Warsztaty edukacyjne w miejscowości Kukle

• z programu "Kierunek kompetencje -program rozwijania kompetencji kluczowych uczniów szkół podstawowych województwa podlaskiego". W 3-dniowych warsztatach, które odbyły się 11.06-13.06 uczestniczyła klasa IV wraz z wychowawcą. Miejsce okazało się niezykle urokliwe, w pobliżu Jezioro Pomorze, las, ciekawe rośliny i zwierzęta.

Opracowała Izabela Dudzińska

• Fotorelacja z Gminnego Dnia Dziecka w naszej szkole

• Dziękujemy panu wójtowi Zenonowi Białobrzeskiemu, dyrektorom szkół i instytucji gminy Zbójna, KGW z Dobrego Lasu, panu Stefanowi Krajewskiemu, członkowi zarządu Województwa Podlaskiego oraz wszystkim, którzy przyczynili się do zorganizowania tego pięknego dnia.

Opracowała I. Dudzińska