• WYCIECZKI

• Planowane wycieczki w naszej szkole

WYCIECZKA NR 1

W naszej szkole organizujemy  jednodniową wycieczkę do Warszawy, w dniu 11.05.2018, we współpracy z firmą turystyczną J.C. Podróże z Łomży.  Część kosztów wycieczki, czyli zwrot koszów przejazdu 300km,  to nagroda klasy I za II miejsce w konkursie” Rozmaitości wielkanocne”- w kategorii palma klasowa, ufundowana przez Wójta Gminy Zbójna-p. Zenona Białobrzeskiego.

O 7.40 spod szkoły, zamierzamy wyruszyć w naszą  podróż do stolicy.

O 11.00  planujemy zwiedzanie warszawskiego ZOO wraz z opiekunami.

Kolejnym punktem naszej wyprawy będzie spacer z przewodnikiem,  podczas którego zamierzamy zwiedzić Stare Miasto, zobaczyć Zamek Królewski, Pałac Prezydencki, Kolumnę Zygmunta i inne atrakcje Warszawy.

Następnie obejrzymy wspaniały film w technologii 3D, po którym udamy się na posiłek.

Mamy nadzieję, że ta wycieczka będzie fantastyczna i niezapomniana, dostarczy wiedzy o naszej stolicy i  wielu miłych wrażeń.

WYCIECZKA NR 2

BIURO PODRÓŻY POGODNA TRAVEL

18-300 ZAMBRÓW

TADEUSZA KOŚCIUSZKI 6

Tel. 86 271 03 64, 500 221 901, 501867897

ZAPRASZAMY NA WYCIECZKĘ DWUDNIOWĄ

W GÓRY ŚWIĘTOKRZYSKIE

I. DZIEŃ .

Wyjazd w godzinach porannych, przejazd w kierunku Kielc. W drodze zwiedzanie, Ruiny zamku w Chęcinach, Zwiedzanie Jaskini Rajjednej z najpiękniejszych jaskiń w Polsce. Przejazd do Hotelu *** Zakwaterowanie, obiadokolacja i nocleg.
            II. DZIEŃ

Po śniadaniu wykwaterowanie grupy. Przyjazd do BAŁTOWSKIEGO KOMPLEKSU TURYSTYCZNEGO:
            - JURAPARK (PARK DINOZAURÓW) – na obszarze 3,5 ha znajduje się ponad 100 modeli dinozaurów i innych prehistorycznych stworzeń – wszystkie naturalnej wielkości.
            - PREHISTORYCZNE OCEANARIUM – dzięki osiągnięciom współczesnej techniki w wymiarze 3D można zobaczyć podwodne życie sprzed milionów lat.
            - PARK ROZRYWKI – korzystanie z urządzeń Parku Rozrywki bez limitu: karuzele, dmuchane zjeżdżalnie, basen z kulkami, trampoliny i wiele innych atrakcji (za wyjątkiem urządzeń uruchamianych za pomocą monety i tyrolki oraz Kina Emocji Cinema 5D- do wyczerpania miejsc).Wyjazd w drogę powrotną, McDonald's.- zestaw  na trasie.  Zakończenie wycieczki w godzinach wieczornych.

II. DZIEŃ

Po śniadaniu  spotkanie z przewodnikiem wyjazd do Św. Krzyża - zwiedzanie Klasztoru , następnie spacer na Łysą Górę - Gołoborza Świętokrzyski Park Narodowy, następnie  zwiedzanie Muzeum Starożytnego Hutnictwa Świętokrzyskiego w Nowej Słupi.

Program stanowi propozycję, którą na życzenie Państwa można modyfikować.

Cena:300 zł od osoby (przy 45 osobach płacących+ 3 opiekunów gratis)

ŚWIADCZENIA:

• transport autokarem turystycznym
            • 1 nocleg w Hotelu ***
            • wyżywienie: 1 śniadanie, 1obiadokolacja, Zestaw McDonald's
            • opieka pilota;
            • ubezpieczenie NNW
            • bilety wstępu do zwiedzanych obiektów
            • przewodnik

UWAGA! Cena może ulec zmianie ze względu na termin rezerwacji i datę wyjazdu.

• Choinka szkolna - 18.01. 2018r.

• Tak bawili się uczniowie podczas tegorocznej choinki szkolnej prowadzonej przez panie animatorki. Nie zabrakło atrakcji takich jak: malowanie twarzy, gry i zabawy zespołowe, tańce przy muzyce.

• Przygotowania do Niedzieli Palmowej

• XX Gminny Konkurs "Rozmaitości Wielkanocne" i efekty pracy naszej szkoły

Wyniki konkursu palm klasowych :

Zerówka - nagroda

I klasa - II miejsce

II klasa - III miejsce

V klasa - II miejsce

III klasa - wyróżnienie

IV klasa - wyróżnienie

VI klasa - wyróżnienie

Nagrodzeni uczniowie naszej szkoły w poszczególnych kategoriach:

• palma indywidualna: